Hay aksi! Kupon bulunamadı.

Bu mağazada seçtiğiniz kriterlerde bir kupon bulunamadı. Bu sayfayı daha sonra tekrar ziyaret ederek aktif kuponları görebilirsiniz.

TatilBudur Nasıl Bir Marka? Güvenilir Mi?

Tatilbudur.com adresini tanımak gerekirse en basit ifade ediş biçimi ile internet üzerinden tatil alanında her türlü hizmetin güvenli ve sorunsuz bir biçimde verildiği ülkemizin en güvenilir tatil sitelerinin başında gelir. 1997 yılında Mikatur firması tarafından kurulmuştur. 2015 yılına gelindiğinde ise İş Bankası iştiraklerinden olan İş Girişim ile Tatil Budur yeni bir döneme girmiştir. 2020 yılında sermaye artırımına giderek her şart altında ayakta kalabildiğini göstermiştir. Tatil alanında aşağıda detayları verilen geniş bir kapsamla ama aynı zamanda farklı ekonomik gücü olan insanlara, farklı çözümler sunan, herkesin tatil yapmasına olanak veren bir kurumdur. Site ayrı yapmakta olduğu dönemsel tatil kampanya etkinlikleri ile de farkını açık ara ortaya koyuyor. Çok ekonomik koşullar ile tatil yapılmasını sağlıyor.

Tüm bunlara yanı sıra Tatil Budur, tüm kendi satışa sunduğu hizmet verdiği alanlara erken rezervasyon indirimleri ve değişik türden promosyonlar yaparak daima müşterilerinin istemlerine yanıt verebilen bir site olup, sitenin en önemli farkı alanında en iyi oteller ile çalışması ve müşterilerini hiçbir şart altında hayal kırıklığına uğramamasıdır. Üstelik benzerleri ile kıyaslandığında çok geniş bir kapsamda hizmet vermektedir. Bu da sürekli olarak müşteri sayısının artmasına sebebiyet veriyor.

TatilBudur Tarafından Verilen Hizmetler

Tatilbudur.com sitesinin hizmet gamı şu şekildedir:

 • Şehir otelleri
 • Kaplıca termal otelleri
 • Kültür paketleri
 • Yaz otelleri ve tatil köyü
 • Yurtdışı turları
 • Kıbrıs paketleri
 • Kayak otelleri
 • Mavi yolculuk turları
 • Uçak bileti ve ulaşım alanında olan hizmetler
 • Butik oteller
 • Cruise özel paketleri
 • Vize işlemleri

Yukarıda yer alan bilgilerden de görüldüğü gibi hizmet alanı oldukça geniştir ve tüm bu alanlarda çok iyi araştırmalar yapılmış üst düzey kaliteden tatil hizmeti alınmaktadır. Site ile kesintisiz olarak yedi gün yirmi dört saat iletişime geçmek, hizmet almak mümkündür.

TatilBudur’dan Nasıl Tatil Alınır?

SSL güvenlik sertifikası ile internetten tatile çıkmanın en doğru adreslerinden biri olan sitede aynı zamanda kalınmak istenen tesis ile de ilgili tüm bilgiler vardır. Siteden işlem yapmak için öncelikli olarak TatilBudur.com adresine girmeniz gerekir. Bundan sonra siteye üye olmanız gerekir bunun için arzu edilir ise Facebook ile kolayca erişim yapmak ya da Google hesabınız varsa onunla da giriş yapmak mümkün. Bu işlem sonrasında ana sayfada yer alan Otel, Tur, Uçak hizmetlerinden bir tanesine girerek buradan gerekli filtrelemeleri yaparak zahmetsiz ve basit bir biçimde işlemlerinizi her şart altında kolay ve zahmetsizce yapmanız mümkündür. Örneğin yurt içinde bir tatile gidecekseniz kaç kişi, kaç gün, hangi tarihler arasında ve elbette hangi bölgeye gideceğinizi belirtmeniz gerekir. Site siz ilgili bilgileri girdikten sonra size en uygun seçenekleri getirir ve siz bunlar içinden en uygun olanı seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız tarafından verilen indirim kuponu ile tatilinizi ya da diğer hizmetlerini çok daha uygun fiyatlara almanız mümkün. Dahası özellikle bu dönem 2021 senesi için sitenin çok uygun erken rezervasyon indirimleri olduğunu da ifade etmek gerekiyor.

TatilBudur’da Otel Seçerken Bilinmesi Gerekenler

İnsanlar için hangi nedenle olursa olsun konaklamak zorunda oldukları konaklama tesislerinin temiz, güvenli ve belli bir seviyede olması gerekir. Kimi zaman insanların sitelerde gördükleri gibi çıkmayan oteller, işletmeler olabiliyor. O yüzden insanlar ister iş amaçlı, ister tatil amaçlı bir başka kente giderken çok iyi araştırma yapmalı ve nihai kararını ona göre vermelidir. Otelin konumu, fiyata dahil olan hizmetler de gitmeden önce doğru bir biçimde öğrenilmeli ve sonrasında bir hüsran durumu ortaya çıkmamalıdır. Bu noktada tartışmasız olarak Tatil Budur sitesinde yer alan tüm alanlar yerli yabancı turistlerin seçtiği, güvenle gidilebilecek, legal olan adreslerdir. Kafanızda siteden firmaya özel indirim çekleri ile ya da indirimsiz olarak aldığınız hiçbir hizmette sorun yaşamazsanız. Firma kendi alanında bu bağlamda domino etkisi yaratan bir adrestir.

Tatile Giderken Bilinmesi Gerekenler

Bir diğer önemli olan konu da genel anlamda tatile giderken bilinmesi gereken hususlardır. Her zaman için gittiğiniz bir yere gidebilirsiniz, başka görmediğiniz bir bölgeye gitmek isteyebilirsiniz. Burada önemli olan sizin o tatilden ne beklediğiniz ve ne amaçla gittiğinizdir ki seçimlerinizi de buna göre yapmanız gerekir. Örneğin kültür turu yapacaksanız, en uygun dönem hangisi ona göre doğru bölgeyi seçmeniz gerekir.

Her ne kadar tatil için gitseniz bile kentin dokusunu tanımak ve halk ile iç içe olmak istiyorsanız o zaman doğrudan şehir oteli denilen adresleri seçmeniz ve akabinde bölgeyi gezmeniz gerekir.

TatilBudur’dan İndirimli Alışveriş Yapmanın Yolu

Tatil olgusunun masraflı ve kimi zaman kimi insanlar için ek bir maliyet getirdiği dönemler son derece olası olan durumlardır. Böyle durumlarda özellikle çoluklu çocuklu kalabalık ailelerde alışveriş çekleri ile de indirimli tatile gitmek mümkün olabiliyor. Buna ilaveten dönem dönem özel promosyon olarak farklı kurumlar tarafından siteye özel olan ve belli bir alışveriş sonrasında alış elde edilebilen indirim kodu ile Tatil Budur markasının internet sitesi üzerinden çok daha uygun şartlar ile insanlar tatile gitme şansını yakalayabilir.

Siz hiçbir bu kadar çaba göstermeden doğrudan İndirim Kupon‘dan TatilBudur indirim kuponu alarak da sitenin belirlemiş olduğu hizmet alanlarında indirimli seyahat edebilir, tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Kuponda yazılı olan indirim kodu kullanılarak indirimli alışveriş yaparak hayalinizde olan tatili sevdiklerinizi gönlünüzce yapma olanağını yakalayabilirsiniz.

İndirim Kupon’daki bu indirimlerden faydalanmak için zahmetsiz ve basit bir biçimde sayfadaki indirimlerden size en uygun olanını seçmek yeterlidir.

✈️ TatilBudur İndirim Kuponuyla Neler Alınır?

Tatil Budur internet sitesi üzerinde indirim kuponu ile kuponu kullanılarak hangi alanlarda indirim alınacağı bilgisi site üzerinden görülebilir. Tatil lokasyonları için böyle bir kodu kullanarak indirim kazanmak mümkün oluyor. Vize gibi hizmetler için ise kimi zaman geçerli olmadığını ve daha detaylı bilgi almak için siteden bilgi almak dönemsel olarak çok daha mantıklı olan bir durumdur.

✂️ TatilBudur İndirim Kuponları Ne Kadar İndirim Sağlıyor?

TatilBudur sitesi üzerinden yapılan tatil ve diğer hizmet alımlardan indirim oranları dönemsel olarak değişikliklikler arz eder. Bu noktada anlık değişimler yaşanabilmektedir. Diğer benzer sitelerin aksine sitede döneme göre, lokasyona göre çok şaşırtıcı olmakla beraber yüzde elli, hatta yüzde doksan oranında bile indirimler olmaktadır. Çok iyi siteyi takip etmekte, kısa ya da uzun vadede tatile çıkacak olanlar için fayda vardır. En düşük indirim oranı ise yüzde on değerindedir.

📋 Tatilbudur İndirim Kuponu Nereye Girilir?

Tatilbudur.com indirim kuponu yada daha genel bir ifade ile indirim kodu kullanılması içinse önce yapacağınız tatil, uçak bileti gibi işlemlerinizi tamamlanamanız gerekir. Bir sonraki sayfada ödeme noktasında sizin karşınıza çıkan 'İndirim Kodu Gir' alanına indirim kodunu daha önce aldığınız alandan ve kopyaladığınız verileri yapıştırmanız yeterlidir. Girilen kodda olan indirim oranında alınan hizmetten o değer düşer. Siz de çok daha uygun fiyata tatil ya da diğer hizmetinizi almış olursunuz.