DigitalOcean’da Yeni Üyelere $200 Bakiye

İndirim Süresiz
Profesyonel VPS sunucu ve diğer birçok bulut hizmetini sağlayan DigitalOcean'a... Devamı

Profesyonel VPS sunucu ve diğer birçok bulut hizmetini sağlayan DigitalOcean’a yeni üye olacaklara özel $200 bakiye fırsatı sizi bekliyor! DigitalOcean’da alacağınız $200 bakiyeyi 60 gün içinde tüm servislerde kullanabilirsiniz.

Kısalt
Aktif Et
88% Başarı
Özel Kupon: Bu kupon kodu veya indirim indirimkupon.com'a özeldir.

DigitalOcean $15 Hesap Bakiye Kredisi

İndirim Kodu Süresiz
DigitalOcean'ın sunduğu internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz $15 indirim kodunu hesabınıza girerek... Devamı

DigitalOcean’ın sunduğu internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz $15 indirim kodunu hesabınıza girerek aktif edebilirsiniz.

Kısalt

DigitalOcean $10 Hesap Bakiye Kredisi

İndirim Kodu Süresiz
DigitalOcean'da yeni üyeyseniz bu kupon kodunu kullanarak hesabınıza $10 ekleyebilir... Devamı

DigitalOcean’da yeni üyeyseniz bu kupon kodunu kullanarak hesabınıza $10 ekleyebilir ve tüm sunucu hizmetlerinde kullanabilirsiniz.

Kısalt

🌟 Güncel DigitalOcean İndirim Kodları Listesi

Fırsat Türü İndirim Detayları Bitiş Tarihi
Kod DigitalOcean $10 Hesap Bakiye Kredisi Süre Yok
Kod DigitalOcean $15 Hesap Bakiye Kredisi Süre Yok

DigitalOcean Nedir, Güvenilir Mi?

DigitalOcean firmasının tarihçesine bakmak ve kurumu daha yakından tanımak gerekir ise şunlar kabaca ifade edilebilir: Digitalocean, Amerika Birleşik Devletinin New York kentinde kurulan internet servis sağlayıcı firmadır. Dünyanın muhtelif yerlerinde örneğin; Toronto, Singapur, Amsterdam, San Francisco gibi yerlerde de sunucuları olan uluslar arası bazda hizmet veren, alanının en güvenilir, en uygun fiyatlar ile satış yapan firmalarından biridir. Dünyada birçok ünlü kurum ve kişi; büyük ölçekli bir firma olması, kaliteli ve hızlı çözümler ürettiği için bu firma ile çalışmayı tercih ediyor. Nitekim firmanın sitesine girilip referansları araştırıldığında da bu net bir biçimde ortaya çıkıyor.

Kurum dönem dönem yapmakta olduğu uluslar arası promosyonlar ile müşterilerine kimi zaman alışveriş çekleri olmadan hizmet vermeyi de gerçekleştiriyor. Dünyada ulaşmadığı yer yok gibi ve giderek de müşteri portföyü genişliyor. Firmanın sitesine girildiğinde de görüleceği üzere, esnek ve hızlı çözümler sunması ile alanında haklı bir üne de sahip bulunuyor. Birinci sınıf hizmeti dünyanın neresinde olursa olsun veriyor. Alanında uzman yazılım mühendislerinin, elektronik mühendislerinin çalıştığı bir firma olduğunun da altını çizmek gerekiyor.

DigitalOcean Tarafından Satışa Sunulan Hizmetler

Öncelikli olarak DigitalOcean’ın farklı alanlarda farklı biçimlerde hizmet verdiğinin ve hizmet skalasının benzer firmalara kıyasla çok yüksek olduğunu ifade etmek gerekir. Hizmet gamında kuruma özel olarak sanal makineler, yönetilebilen kubernets kümeleri, ürünlerin daha hızlı pazarlanmasını sağlayan özel uygulama platformları, sorunsuz bir biçimde kurulan ve çalışan veri tabanları, özel depolama alanları, yazılım geliştirme araçları, yönetilebilen veri tabanları, ağ oluşturma ilgili özel çözümler bulunuyor. Bunun yanı sıra ayrıca oyun geliştirme çözümleri, bulut VPN çözümleri, web ve mobil uygulamalar, video akış barındırma, yönetilebilen bulut barındırma sağlayıcıları, ajans ve web geliştirme mağazaları, SaaS geliştirme platform çözümleri de firma tarafından ana hizmet kapsamında dünyanın her yerinde sunulan diğer hizmetleridir.

DigitalOcean’dan Nasıl Hizmet Alınır?

Kurumdan nasıl işlem yapılır sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şu bilgileri verelim. Siteden hizmet alımı yapmak için ilk olarak DigitalOcean.com adresine girmeniz gerekir. Siteye girdikten sonra sağ üst köşede yer alan kayıt ol seçeneğine basarak kolayca ister e-mail adresiniz ile, ister Google ya da GitHub ile kaydolmanız mümkündür. Akabinde yine kolay bir biçimde işlemlerinize gereksinim duyduğunuz alanlarda gerçekleştirebiliyorsunuz. Sitenin ana sayfasında alacağınız hizmetler ile ilgili tüm fiyat bilgilerini de güncen olarak görebilmeniz mümkündür. Siteye üye olanlara 60 gün süre ile geçerli olan 100 dolar da özel indirim çekleri kapsamında siteye üye olanlara alışverişlerinde harcamak üzere verilmektedir. Bu da kurumun gerçekleştirmekte olduğu bir tür indirim kuponu olarak değerlendirilebilir. Verilen 100 dolar tüm hizmet ve çözümlerde herhangi bir kısıtlama olmadan geçerli olduğu süre boyunca kullanılabilir.

Servis Sağlayıcı Hizmeti Alırken Bilinmesi Gerekenler

İndirim kodu olsun ya da olmasın böylesi bir hizmet alırken dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken belli başlı hususlar vardır. Eğer bu hizmeti alacak olan kişiler, konu hakkında bilgi sahibi değil ise mutlaka alanında uzman, bu konulara hakim kişilere danışarak, onların yönlendirmeleri doğrultusunda neye gereksinimleri varsa o alanda hizmet almalı ve gereksiz şeyler alarak maliyetleri yükseltmemelidir.

Bilinen en güvenilir olan firmalardan hizmet alımı yapılmalıdır ki DigitalOcean bu alanda bir markadır ve en ufak bir tereddüt olmadan hizmet alınabilir.

Firma bu tür bir hizmete, çözüme gereksinim duyanlara kendi gereksinimleri doğrultusunda dünyanın neresinde olursa olsun alanında uzman kişiler ile mentorluk hizmeti de kesintisiz olarak vermesi ile de alanında özel bir yere sahiptir. Sonuçta başka bir kuruma gitmeden tüm gereksinimlerin karşılanabileceği bir adrestir. Özetle herkes için bir çözüm bulmak bu adreste global bazda mümkündür.

DigitalOcean’dan İndirimli Sunucu Almanın Yolu

Sonuçta her işin olduğu gibi bu işin de bir maliyeti var ve günümüzde gelinen ekonomik şartlar itibarıyla insanlar en ucuza çözümler bulmak istiyor. Siz de eğer DigitalOcean firmasından nasıl daha uygun alışveriş yapabilirim diye düşünüyorsanız, İndirim Kupon üzerindeki yeni üyelere özel kampanya ile siteye üye olmakla zaten ilk anda bir promosyon kazanıyorsunuz. Bunun dışında DigitalOcean dönem dönem dünya ölçeğinde kimi ürünlerinde siteden takip edenlerin de göreceği üzere özel kampanya düzenleyerek çok daha uygun fiyatlara alışveriş yapmanızı sağlıyor.

Yine de eğer zamanınız yok ve tüm bunları takip etmeye yetişemiyorum ne yapmalıyım diyorsanız ülkemizde bu alanda bir ilke imza atan İndirim Kupon‘dan DigitalOcean indirim kuponu  alıp kurumun belirlemiş olduğu alanlarda kuponda yazılı olan indirim kodu kullanılıp indirimli alışveriş yapmanın ve dünyanın en prestijli, en güvenilir firmasından böyle bir hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

Peki ama İndirim Kupon’dan nasıl indirim kodu alabilirim diyorsanız o çok daha kolay. Tek yapmanız İndirim Kupon sitesine girip, DigitalOcean mağazası sayfasındaki indirimleri bularak verilen indirim kuponunu almanız. Bu kadar basit. Siz de DigitalOcean markasından hizmet almayı hak ediyorsunuz.

Bilinmesi Gereken Diğer Hususlar

Sonuç olarak ciddi ve problemsiz bir servis sağlayıcı hizmeti almak, uluslar arası bir marka ile çalışmak isteyenler için DigitalOcean en doğru adrestir. Bu gerçeklikten yola çıkarak İndirim Kupon tarafından verilen kodlar ile gereksinim duyduğunuz hizmeti güvenle alabilirsiniz. Bu hizmetin çok önemli bir hizmet olduğunu da unutmamak gerekir.

🖥️ DigitalOcean İndirim Kuponuyla Neler Yapılabilir?

DigitalOcean internet sitesine girildikten sonra indirim kuponu ile kuponda yer alan kodu kullanarak kurumun o an için belirlemiş olduğu tüm ürün ve çözümlerde tek kullanımlık olarak gereksinim duyduğunu ürün ve çözümleri satın alabilirsiniz.

✂️ DigitalOcean İndirim Kuponları Ne Kadar İndirim Sağlıyor?

DigitalOcean sitesi indirim kuponlarının indirim oranları değişmekle beraber yüzde onbeş ile yüzde doksan arasında değişim indirim oranları sağlamaktadır. Bu indirim oranları aylara ve dönemsel bazda farklılıklar gösterebiliyor.

📋 DigitalOcean İndirim Kuponu Nereye Girilir?

DigitalOcean sitesinde alınan indirim kodu kullanımı için öncelikle siteye üye olup girdikten sonra alışverişinizi tamamlamanız ve ödeme noktasına gelmeniz gerekir, tam bu noktada karşınıza gelen alanda 'İndirim Kodu Gir' alanına bu kodu yapıştır yaparak gerekli indirim işlemini sağlamak gerekir. Son noktada indirim kuponunda gelen miktar kadar indirim sağlanarak dünyanın en prestijli, en güvenilir firmasından hizmet alınmış olur.

⏲️ İndirim Kodu Geçerlilik Süresi Nedir?

İndirim kodu geçerlilik süresi tamamen bu hizmeti veren kuruma bağlı olarak ve de DigitalOcean firmasının satış politikasına göre bağlı olarak değişir. Kimilerinde ise herhangi bir kısıtlama mevcut değildir. Bir ay için de geçerli olanlar vardır.