E-Bebek 6 Al 5 Öde Fırsatı

İndirim Süresi Dolan
E-Bebek meyve püresi çeşitlerinde 6 al 5 öde kampanyasını müşterilerine... Devamı

E-Bebek meyve püresi çeşitlerinde 6 al 5 öde kampanyasını müşterilerine sunuyor. 4 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında Hamm meyve püresi çeşitlerinde yapacağınız alışverişlerde indirim seçili ürünler arasından en ucuz olanına uygulanır.

Kısalt
Aktif Et
91% Başarı

E-Bebek 15 TL İndirim Kodu

İndirim Süresiz
E-Bebek'te satışa sunulan ürünlerde 15 TL indirim kuponu sizi bekliyor.... Devamı

E-Bebek’te satışa sunulan ürünlerde 15 TL indirim kuponu sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken Prima Kulübü isimli uygulamayı indirmek ve anında kupon koduna sahip olmak. Kupon kullanımı için herhangi bir alt limit bulunmamakta.

Kısalt
Aktif Et
100% Başarı

E-Bebek’te Seçili Ürünlerde %50 İndirim Fırsatı

İndirim Süresi Dolan
E-Bebek, Dove Baby ürünlerinde ikinci ürün için %50 indirim fırsatı... Devamı

E-Bebek, Dove Baby ürünlerinde ikinci ürün için %50 indirim fırsatı sunuyor. 1 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya seçtiğiniz ürünler arasında en ucuz olanına uygulanıyor.

Kısalt
Aktif Et
94% Başarı

Bebek Bezlerinde %30 İndirim E-Bebek’te

İndirim Süresi Dolan
E-Bebek, bebek bezleri ve külot bezlerinde seçeceğiniz ikinci ürün için... Devamı

E-Bebek, bebek bezleri ve külot bezlerinde seçeceğiniz ikinci ürün için %30 indirim fırsatı! %30 indirim fırsatları 1 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli. Kampanyaya katılmak için herhangi bir koda ihtiyacınız olmamakla birlikte başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya sepetinizde mevcut olan ürünler arasında en ucuzuna uygulanır.

Kısalt
Aktif Et
94% Başarı

E-Bebek 3 Al 2 Öde Fırsatı

İndirim Süresi Dolan
E-Bebek markası tüm kitaplarda geçerli olan 3 al 2 öde... Devamı

E-Bebek markası tüm kitaplarda geçerli olan 3 al 2 öde kampanyasını müşterilerine sunuyor. 3 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanyada seçeceğiniz 3 kitap içerisinden en ucuz olan faturanızdan düşüyor. Başka kampanya ve promosyonlarla birleştirilemeyen kampanya için herhangi bir kod veya kupon gerekmiyor.

Kısalt
Aktif Et
100% Başarı

E-Bebek’te %50 İndirim

İndirim Süresiz
E-Bebek'te tekstil ürünlerinde büyük indirim fırsatları başladı! %50'ye varan indirimlerle... Devamı

E-Bebek’te tekstil ürünlerinde büyük indirim fırsatları başladı! %50’ye varan indirimlerle alışverişinizi beklediğinizden daha uygun rakamlara tamamlayabilirsiniz.

Kısalt
Aktif Et
91% Başarı

Prima Bebek Bezlerinde %40 İndirim

İndirim Süresiz
E-Bebek mağazasında seçili Prima bebek bezlerinde 2. üründe %40 indirim... Devamı

E-Bebek mağazasında seçili Prima bebek bezlerinde 2. üründe %40 indirim fırsatını yakalamak için kuponu hemen aktif edin. Sepetinize eklediğiniz 2. Prima bebek bezinde %40 indirim otomatik olarak aktif olacaktır.

Kısalt
Aktif Et
85% Başarı

E-Bebek Nedir?

E-Bebek, ülkemizde bu alanda kurulan ilk sitedir. Kurumun aynı zamanda ülkemizin farklı yerlerinde mağazaları da bulunuyor. 2001 senesinde Halil Erdoğmuş tarafından kurulmuştur. Kendisi yeni baba olunca bebeğin gereksinimlerini, en doğru, en güvenilir biçimde alabilmek için böyle bir yola çıkmış ve sonuçta bugün ortaya dünyada öncülük teşkil eden, hem annenin, hem bebeğin tüm gereksinimlerini başka bir yere gitmeden alacağı, tam anlamı ile yok yok dedirten bir site ve akabinde mağazalar çıkmıştır. Ürün kalitesine göre fiyatlar oldukça uygun olmasına rağmen marka dönem dönem farklı ürün gruplarında yaptıkları değişik kampanya etkinlikleri ile de ekonomik gücü düşük ailelere de kaliteli hizmet vermektedir.

E-Bebek Güvenilir Mi?

Elbette E-bebek için tüm söylenebilecek olanlar bunlar ile sınırlı değil ve yine değişik süreçlerde öylesine özel promosyonlar insanların karşısına çıkıyor ki hiç bebeği olmayanlar bile siteye girerek bu ürünleri alma ve hediye etme istemi duyuyorlar. Son derece geniş, birbirinden farklı sınırsız seçenek bulunuyor. 24 saat boyunca site üzerinden kesintisiz ne zaman gereksinim duyarsanız ürün almanız mümkün. Kapı kapı dolaşmadan, sizin için ne zaman uygun ise o zaman alışveriş yapılabilecek en anlamda son derece güvenilir bir marka olup, kafada hiçbir tereddüt duymadan alışveriş yapmak mümkün. Yalınlıktan, kaliteden ödün vermeyen, gereksinim odaklı bir markadır.

E-Bebek’te Satışa Sunulan Ürünler

E-Bebek sitesinin hizmet gamı kategorileri şu şekildedir:

 • Giyim Tekstil: Bu alanda tam anlamı ile yok yok. Çok fazla alt başlığı olan ayrıca annelerin unutulmadığı bir kategori.
 • Bebek Odası: Bu kategoride de bir bebek odasını döşemeye yetecek kadar ürün çeşidir vardır.
 • Bebek Bakımı: Hem anne, hem de bebek için sağlıklı bir süreç her evde olması gereken bakım ürünlerinin olduğu bir kategoridir.
 • Bebek Bezi ve Mendili: Bebeklerin en temel gereksinimi olan bebek bezi, ıslak mendiller bu başlık altında toplanıyor.
 • Oyuncak ve Kitap: Yine çok önemli bir kategori ve bebeğin ayına, yaşına uygun olan tüm oyuncak türleri burada.
 • Araç & Gereç: Muhtelif türden bebek arabaları, kangurular vb.
 • Bebek Maması & Beslenme: Bebeğin sağlıklı beslenmesi için gerekli olan ürünler bu başlık altında toplanıyor.
 • Emzirme: Sitede bir diğer başlık da burada ki burada da sağlıklı emzirme için gerekli olan tüm ürünler bulunuyor.

Görüldüğü gibi tam anlamı ile yok yok. Hem de ürünler çok renkli, çok doğal ve çok güzel.

E-Bebek’ten Nasıl Ürün Satın Alınır?

E-Bebek.com, SSL güvenlik sertifikası kullanan ve standart e-ticaret güvenlik kurallarına uygun bir alışveriş sitesidir. Site ürün satın alma konusunda her türlü kolaylığı göstermekte. Site üzerinden alışveriş yapabilmek için ilk olarak e-bebek.com adresine girerek siteye ücretsiz ve son derece kolay bir biçimde üye olmanız gerekir. Üyelik işleminin gerçekleştikten sonra site üzerinden istediğiniz türden tüm ürünleri ama kendiniz için yakınlarının için dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Sitede dilerseniz alışveriş yaparken sitemiz İndirim Kupon tarafından verilen indirim kuponu ile bebekleriniz ya da eğer bir anne adayı iseniz kendiniz için yapacağınız alışverişi çok daha uygun hale getirebilirsiniz. Hali hazırda 175 TL ve üzerine kargonun da ücretsiz olduğunu belirtmek gerekir.

Bebek Ürünü Alırken Bilinmesi Gerekenler

Gerek E-Bebek sitesinden ya da başka bir siteden ya da mağazadan indirim çekleri ile ya da indirimsiz olarak bebeklere dair ürün alırken dikkat edilmesi gereken başlıca şeyler şunlardır:

 1. Alınan ürünün kalitesinden kesinlikle emin olunmalıdır.
 2. Doğal bileşen içeren yani yüzde yüz pamuk, koton olan ürünler alınmalıdır.
 3. Bebeğin cildine zarar verecek sentetik vb. bileşen içeren ürünler alınmamalıdır.
 4. Bebeğin hızla büyüyeceği göz önüne alınarak giysi ebatları ona göre seçilmelidir.
 5. Boya kimyasal içeren tüm ürünlerden sadece giysilerde değil, hepsinde uzak durulmalıdır.
 6. İşin finansal kısmı en son düşünülmelidir.

Oyuncak Alırken Bilinmesi Gerekenler

Oyuncak da son derece önemli olan bir diğer olgudur. Kesinlikle üzerinde CE işareti olan oyuncaklar bebeğin yaşına göre alınmalıdır. Şiddet içeren oyuncaklardan uzak kalınmalıdır. Bebeğin fiziksel, zihinsel gelişimine uygun olan ona her anlamda katkı sunacak olan yaşına uygun olan oyuncaklar alınmalıdır.

E-Bebek’te İndirimli Alışveriş Yapmanın Yolu

E-Bebek mağazalarından ve sitesinden indirimli olarak indirimli alışveriş yapmanın muhtelif türleri bulunuyor. Bunların en başında farklı kurumlar tarafında özel promosyon olarak belli bir karşılığıdan dönemsel olarak verilen indirim kodu veya alışveriş çekleri ile de indirimli alışveriş yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra site üzerinden dönem dönem çok ciddi kampanyalar yapılıyor ki bunu da çok iyi bir biçimde takip etmek gerekir. Kurum bu konuda daima alışveriş yapanları bilgilendirme de istenmesi durumunda yapıyor. Örneğin bu dönem seçili tekstil ürünlerde yüzde elliye varan indirimler, kimi markalarda da dönemsel bazlı indirimler mevcut. Ayrıca yine zaman zaman siteye özel indirimler de mevcut.

Anne baba olmanın telaşı içinde en zahmetsiz biçimde İndirim Kupon‘dan E-Bebek için olan indirim kuponu alıp kurumun site üzerinde kullanımına izin verdiği ürün ve kategorilerin birinde tek bir alışveriş için tek kullanımlık olan kuponda yazılı olan indirim kodu üzerinde yazan kodu girerek kolay bir biçimde indirimli alışveriş yapıp bebeğinizi ve kendinizi şımartma yoluna gidebilmeniz mümkün. Hem de sitenin kullanımı da çok zevkli olduğu için keyifli bir biçimde zaman geçirerek.

İndirim Kupon’dan indirim kuponunu kullanabilmek için tek yapmanız gereken şey ise bu sayfadaki indirimlerden size en uygun olanını seçip, E-Bebek alışverişinizi indirimli olarak tamamlamak.

E-Bebek İndirim Kuponuyla Neler Alınır?

E-Bebek internet sitesi üzerindem indirim kuponu ile neler alınabileceği dönem dönem değişebildiğinden ilk aşamada net bir şey söylemek mümkün değildir. Bunu siteye girdiğiniz zaman net bir biçimde göreceksiniz. İşin özünde site birçok alanda indirim kodu girilmesine olanak vererek burada da ilklere imza atar durumdadır.

✂️ E-Bebek İndirim Kuponları Ne Kadar İndirim Sağlıyor?

E-Bebek sitesi üzerinden indirim kuponu ile yapılan alışverişlerde karşınıza iki tür seçenek çıkıyor. Bunlardan ilki belli bir miktar alışveriş yapınca alışverişin belli bir yüzdesi kadar sağlanan indirimlerdir. Bir diğer seçenek ise yine dönem dönem değişiklik olmakla birlikte yüzde doksana kadar varan ciddi indirimlerin olabilmesidir. Bu dönem için yüzde yirmi ile yüzde doksan arasında değişen indirimler indirim kuponu ile mümkün olabiliyor. Yani siteden alışveriş yapmak için çok sayıda sebep var.

📋 E-Bebek İndirim Kuponu Nereye Girilir?

E-Bebek online alışveriş sitesi üzerinde indirim kodu kullanılması için öncelikle seçtiğiniz ürünleri sepetinize atıp son olarak ödeme noktasına gelindiğinde alışveriş yapan kişinin karşısına çıkan 'İndirim Kodu Gir' alanına indirim kuponu üzerinde olan kodun girilmesi gerekir. Bu işlem yapıldıktan sonra indirim kuponunda belirlenen oran dahilinde indirim gerçekleşir. Kişi de indirimli bir biçimde alışverişini tamamlar.

🍼 E-Bebek İndirim Kuponuyla Neler Alınır?

E-bebek.com internet sitesi üzerindem indirim kuponu ile neler alınabileceği dönem dönem değişebildiğinden ilk aşamada net bir şey söylemek mümkün değildir. Bunu siteye girdiğiniz zaman net bir biçimde göreceksiniz. İşin özünde site birçok alanda indirim kodu girilmesine olanak vererek burada da ilklere imza atar durumdadır.