Hay aksi! Kupon bulunamadı.

Bu mağazada seçtiğiniz kriterlerde bir kupon bulunamadı. Bu sayfayı daha sonra tekrar ziyaret ederek aktif kuponları görebilirsiniz.

Dal Kuyumculuk Nasıl Bir Marka?

Dünyanın her alanında sektörel bazlı olarak ayakta kalabilmek adına çok ciddi bir rekabet söz konusudur. Her marka kendi çizdiği imaj doğrultusunda kendi hedef kitlesine hitap ediyor. Bu durum özellikle son yıllarda giderek daha da popüler bir hale gelen kuyumculuk sektöründe de ciddi anlamda kendisini belli eder hale gelmiştir.

İş de kuyumculuk sektöründe o markalardan bir tanesi de Dal Kuyumculuk markasıdır. Yaklaşık kırk yıldır sektörde olan marka kendi tasarımlarını sadece ülkemizde değil dünyanın değişik noktalarında da satış yapan fiyat olarak ürün kalitesi de göz önüne alındığında belli bir değerde olmasına rağmen Dal Kuyumculuk, belli dönemlerde yaptığı kampanya etkinlikleri ile de farkını ortaya koyuyor. Sektörünün öncülerinden bir tanesi oluyor.

Dal Kuyumculuk Ürün Çeşitliliği ve Marka Kalitesi

Dal Kuyumculuk bugün kuyumculuk sektöründe bu kadar uzun sürede kalmayı başarmış ender firmalardan bir tanesidir. Sürekli olarak kendisini geliştiriyor. Aynı zamanda firmanın bir diğer önemli farkı yerli ve yabancı birçok ünlü mücevherat markasının bayiliklerini yürütmesidir. Bu da firmayı benzerlerinden açık ara ayıran bir diğer önemli faktördür. Markanın bayiliği aldığı ve internet sitesinde satışa sunduğu kimi markalar şunlardır: Orient, Altınbaş, Guess, Assos, bir dünya devi Roberto Bravo, D.M Design Pera, Ekol, Koçak Gold, Ergen, Raye Gold, TLG, Liyher, Seiko, Invicta, SO&CO Newyork, Cerutti 1881, Ball, Hysek. Bu da firmanın farklı kesimlere kaliteli ve tüm beklentilere yanıt veren ürünler sunmasına olanak veriyor.

Tüm bunlara istinaden de Dal Kuyumculuk tüm bu ürün gruplarında farklı promosyonlar yaparak her dem müşterilerinin beklentilerine yanıt verebilen bir firmadır. Kalitesinden ve çizgisinden yıllardır ödün vermemiştir.

  • Alyans Grubunda Yer Alan Ürünler: Dal Kuyumculuk ağırlıklı olarak kendi ürün gamında özellikle altından yapılan ürünlere yer veriyor. Çok değişik beklentilere hitap eden özel tasarım alyanslar bulunuyor.
  • Yüzük Grubunda Yer Alan Ürünler: Yüzük grubuna gelindiğinde ise ürünleri iki ana başlık altında gerek kendi üretimlerinde gerek bayiliğini yaptığı markalarda bulunuyor. Altın ve pırlanta yüzükler olarak. Burada birbirinden şık modeller yer alıyor.
  • Küpe Grubunda Yer Alan Ürünler: Altın, donka, halka, pırlanta küpeler var ki, bunlar da kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor.
  • Kolye Grubunda Yer Alan Ürünler: Kolyelerde de durum değişmiyor. Hem altın, hem de pırlantadan çok elegance çok kolyeler farklı kesimlere hitap ediyor.
  • Bileklik Grubunda Yer Alan Ürünler: Firmanın en iddialı olduğu alanlar arasında bileklikler yer alıyor. Yine hem altın, hem de pırlanta ürünler yer alıyor. Spor, klasik, fantezi modeller burada da yer alıyor.
  • Bilezik Grubunda Yer Alan Ürünler: Görebileceğiniz en güzel bilezik modellerinin burada olduğunu söylemek abartı olmayacaktır.
  • Set Grubunda Yer Alan Ürünler: Son olarak çok özel setler için de en doğru adres elbette Dal Kuyumculuk.

Dal Kuyumculuk’tan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Çok sayıda başka yerde bulamayacağınız kalite ve özgünlükte olan bu ürünleri almanın en kolay yolu SSL güvenlik sertifikası internette mücevherat almanın en güvenilir sitesi olan dalkuyumculuk.com satış noktasıdır. Canınız istediği zaman internet olan her yerden hiç zahmetsiz bir biçimde hem markanın hem de bayilik yaptığı diğer markaların tüm ürünlerini üstelik indirim kuponu ile gönül rahatlığı almanız mümkün. Dahası siteden yapılan alışverişlerde ürün türü ne olursa olsun 200 TL ve üzerine kargo ücretsizdir. Belli başlı bazı kredi kartlarına 8 taksit olanağı da mevcuttur.

Altın Takılarla İlgili Temel Bilgiler

Altın takılar günümüzde gerçek takılar grubunda en önemli takı grubudur. Pahalı olmasına rağmen özellikle klasik ve abiye giyimin çok önemli tamamlayıcı bir ürünüdür. Altının durumuna göre farklı ayarlarda satışa sunulmakta ve ayarına göre de fiyatlar değişiklikler gösterir. Klasik olan modeller olduğu gibi daha gündelik ya da daha tasarım olan takılar da mevcuttur. 22 ayar altından yapılan ürünler en pahalı ve satarken en az zarar görülen altın takılardır. Altın aynı zamanda çok ciddi bir yatırım aracıdır. Nesillerden nesillere geçecek olan bir mücevher türüdür.

Altın Takı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar gündelik yaşam için 22 ayar altın bilezikler, setler ağır olsa bile beyaz renkte yapılan bir kolye ve/veya bileklik kişinin özellikle iş yaşamında kendi tarzını ortaya koymasına sebep olur.

Kişiler böyle bir ürün alacağı zaman kendi yaşına, giyim tarzına, ne amaçla aldığına karar vererek tercih yapmalıdır.

Dal Kuyumculuk’ta İndirimli Alışveriş Yapmanın Yolu

Gerek altının gerek ise pırlantanın bu kadar pahalı olduğu göz önüne alındığı zaman bu çok özel markanın ürünleri çok uygun fiyatlar ile almak için sitede olan dönemsel ürün bazlı indirimleri takip etmek gerekiyor. Firmaya özel indirim çekleri  ve alışveriş çekleri ile de indirimli alışveriş yapmak mümkün oluyor. Bunun yanısıra ayrıca başka firmalardan yapılan alışverişler ile de elde edilebilen indirim kodu ile Dal Kuyumculuk markasının internet sitesinden alışveriş yapılması mümkün oluyor.

Tüm bunlar ile siz hiç uğraşmadan İndirim Kupon‘dan Dal Kuyumculuk indirim kuponu alarak da firmanın belirlediği alanlarda kuponda yer alan kodu kullanarak indirimli alışveriş yaparak hayalinizde

Site üzerinden alışveriş yapmak ve bu indirimleri değerlendirmek için ilk olarak siteye üye olmak ve akabinde alışverişe başlamak gerekir. Siteye üyelik ücretsizdir.

🛍️ Dal Kuyumculuk İndirim Kuponuyla Hangi Ürünler Alınır?

Dal Kuyumculuk internet sitesi üzerinde indirim kuponu ile alınabilecek ürünler noktasında herhangi bir kısıtlama yoktur. Bu tamamen döneme bağlı olarak değişmektedir. Siteye girildiği zaman bu detaylı bir biçimde görülür.

✂️ Dal Kuyumculuk İndirim Kuponları Ne Kadar İndirim Sağlıyor?

Dal Kuyumculuk sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde dönem dönem belli başlı bazı gündelik kullanıma uygun olan ürünlerde siteye özel yüzde 17 oranında indirimler yapılmaktadır. 22 ayar bilezik grubunda ise indirim söz konusu değildir. Günlük altının gram fiyatına göre satışlar gerçekleşmektedir.

🎁 Dal Kuyumculuk İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

Peki Dal Kuyumculuk markasından indirim kuponu nasıl alınır sorusunun cevabına gelince, farklı indirim veren siteler üzerinden indirim kodu ya da indirim kuponu almak mümkündür. Nitekim İndirim Kupon da bunlardan bir tanesidir ve size en güncel kuponları en kolay biçimde sunmayı amaçlar. Hiç zahmetsiz ve kolay bir biçimde bu kodu almak almak ya da diğer bir deyiş ile kopyalamak yeterlidir.

📋 Dal Kuyumculuk İndirim Kuponu Nereye Girilir?

Dal Kuyumculuk indirim kuponu kullanılması için ise ilk olarak alışveriş yapmanız ve ilgili ürünleri sepetine atmanız gerekir. Bir sonra ki sayfada sizin karşınıza çıkan 'İndirim Kodu Gir' alanına indirim kodunu yapıştırmanız yeterli oluyor. Sonrasında girilen miktar ürün değerinden düşüyor ve yeniden hesaplama gerçekleşiyor. İşlem bu kadar basit ve zahmetsiz. Tek yapmanız kodu doğru bir biçimde girmenizdir. Aksi halde sistem çalışmaz ya da indirim gerçekleşmez.

🤔 Dal Kuyumculuk Kuponu Neden Çalışmıyor?

İndirim kuponu yalnızda online olarak Dal Kuyumculuk internet sitesinde tek bir alışveriş için tek kullanımlık olan bir uygulamadır. Başka başka yeniden indirim kodu kullanılamaz. İndirimin veya kuponun çalışmaması durumu kampanya süresinin geçmiş olduğu anlamına gelebilir Bunun haricinde herhangi bir sorun olur ise firma yetkilileri ile iletişime geçilmesi yeterlidir.